W branży metali szlachetnych moja firma istnieje od kilku lat. Do tej pory nasza współpraca opierała się przede wszystkim na klientach biznesowych. Wiele lat doświadczeń oraz bardzo mocna pozycja na rynku polskim, skłoniły nas do rozwoju w obszarze oferowanych usług, również dla klientów indywidualnych. W tej chwili nawiązaliśmy już sporo nowych kontaktów biznesowych na terenie całej Europy, a także w krajach afrykańskich. Od początku istnienia firmy zdobywamy zaufanie wysoką jakością świadczonych usług, związanych ze skupem metali szlachetnych. Dla naszych klientów oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy kupnie wszelkiego rodzaju metali.

Od 5 lat zajmujemy się również sprzedażą internetową biżuterii srebrnej wykonanej przez zaprzyjaźnionego polskiego producenta. W tym roku otworzyliśmy pierwszy nas sklep stacjonarny w Lubinie, przy ul. Kopernika 17, a najbliższej przyszłości planujemy otworzyć kolejny sklep we Wrocławiu. Współpracujemy z producentem biżuterii srebrnej, a także importujemy produkty srebrne z Włoch, dzięki czemu sprzedajemy ją w najlepszych cenach! Każdego dnia zdobywamy nowych klientów, dbając o najwyższą jakość naszych usług, oferując maksimum korzyści przy zachowaniu najlepszych cen.
Szanowny Kliencie,
Nasz firma jak i również inni producenci oraz sprzedawcy, jest uzależniona od aktualnych cen metali szlachetnych na giełdzie światowej. Z powodu bardzo zmiennych cen metali szlachetnych, nie możemy na stałe określić cen skupu. Dlatego też oferta cenowa skupu, która została umieszczona na naszej stronie internetowej w cenniku, nie stanowi oferty handlowej, a jedynie przykładowe ceny poglądowe na dany surowiec. Chcemy jednak zaproponować Państwu najlepsze możliwe ceny, dlatego też na swoje metale szlachetne otrzymają Państwo od nas naprawdę dobrą cenę skupu dopiero po przeprowadzonej analizie.